| Piksel Aralığı | 0,165*0,165 |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 3,6 inç |
| Anahat Boyutu | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| isim | Yuvarlak TFT LCD ekran |
|---|---|
| Dokunma IC | ST1624I |
| Panel tipi | IPS |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Aktif alan | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Görüntülemek | TSD Yuvarlak LCD Ekran |
|---|---|
| Renk | Normalde Siyah |
| Boyut | 2,48 inç |
| Renkler | 262K |
| Arka ışık türü | LED arka ışık |
| Depolama Sıcaklığı | -20~+70C |
|---|---|
| Liman | Shenzhen/Hong Kong |
| LCM boyutu | 73.03 (h)*76.48 (v)*2.3 (d) mm |
| Dokunmatik panel | CTP&RTP'yi özelleştirme desteği |
| optik açı | Tüm |
| Boyut | 1.28 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 160 CD/M2 |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MCU/SPI/RGB |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Renkli gam | RGB |
|---|---|
| Boyut | 1,22 inç |
| LCD Tipi | TFT |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
| Ekran Boyutu | 2inç |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 26 pin |
| teknoloji | LCD |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Genel boyutlar | 38,5*52,05*2,6 mm |
| Ekran modu | Normal Siyah |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Çözünürlük | 128*128 piksel |
| Görüntüleme yönü | Özgür |
| Uygulama | Akıllı saat |
| Depolama Sıcaklığı | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Başvuru | Tüketici elektroniği, akıllı giyilebilir cihazlar vb. |
| Tedarikçi Türü | Üreticisi |
| Çözünürlük | 480 x 480 piksel |
| Görüntüleme yönü | Tüm |
| Emtia | 3.6 inçlik TFT LCD ekranı |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 107,13(G)×107,13(Y)×9,76(K) mm |
| Arayüz Tanımı | RGB 24 bit |
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Sürücü IC | ST72566 |