| Adı | LED arka ışıklı TFT LCD ekranı |
|---|---|
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Türü | ips lcd paneli |
| PIN numarası | 50 PIN |
| Türü | TFT,EKOK |
| Genel Boyutlar | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Arayüz | RGB |
| Arka ışık | Nükleer Santral |
| Bağlamak | Bağlama |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Adı | LED arkadan aydınlatmalı TFT ekranı 7 inç |
|---|---|
| Mantıksal Voltaj | 2.5V-3.3V |
| Yüzey Parlaklığı | 450cd/m2 |
| LCD Tipi | a-Si TFT Aktif Matris |
| Nokta Sayısı | 240x(RGB)x320 |
| Adı | Küçük TFT LCD ekran ekranı |
|---|---|
| Panel Türü | IPS |
| Sürücü lC | ST7789V2 |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| LED adet | 1 adet |
| Adı | 5 inçlik TFT LCD Ekranı |
|---|---|
| LED Ömrü | 50.000 saat |
| Renk aralığı | %72 NTSC |
| Ekran Alanı | 55.44 (h) x98.64 (v) mm |
| Arka ışık | 56leds, 160mA, 21.5V |