| Arayüz modu | 8 bit 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Renk deseni | Siyah film negatif ekran |
| Bağlama modu | COG |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Kontrolör | UC1698U (COG) |
| Ekran Tipi | COG (Cam Üzerinde Çip) LCD |
|---|---|
| Çözünürlük | 128 X 64 Piksel |
| Denetleyici | S6B0724 |
| Sürüş yöntemi | 1/64 görev, 1/9 önyargı |
| Güç kaynağı | 3.0V |
| LCD tipi | Fstn, pozitif |
|---|---|
| isim | Dönüştürme LCD ekranı |
| Pin Sayısı | 32PIN |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Denetleyici | ST7567 |
| Ekran türü | Grafik |
|---|---|
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Tahrik yöntemi | 1/65 görev 1/9 önyargı |
| Rohs Uyumlu | Evet |
| Uygulama | Endüstriyel, Tıbbi, Tüketici Elektroniği |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Ekran Tipi | COG (ÇIK-ON GLAST) |
| Sürücü IC'si | S6B0724 |
| Ekran Rengi | tek renkli |
| isim | Segmentli LCD ekran |
|---|---|
| Denetleyici | ST7567 |
| LCD görüntüleme alanı | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| Modül Boyutu | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Tahrik voltajı | 3.7V |
| Kontaktör | COG+FPC |
|---|---|
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Görüş açısı | Saat 6 |
| Nokta sayısı | 128x64 nokta |
| Polarize Modu | İletken |
| isim | 2,4 inç LCD ekran |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Arayüz | SPI Arayüzü |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran modu | 128x64 grafik lcd ekran |
|---|---|
| Noktalar / Çözünürlük | 128 × 64 Nokta |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| Sürücü yöntemi | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Depolama Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| isim | 128x64 LCD ekranı |
|---|---|
| Boyutlar | 93mm x 70mm x 12mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| FPC numarası | 10pin |
| Ekran boyutu | 128x64 |