| Pixelafstand | 0.165*0.165 |
|---|---|
| Schermgrootte | 3.6 inch |
| Omtrekgrootte | 107.23 mm x 107.23mm x 9,73 mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Weergavetype | TFT LCD |
| naam | Ronde TFT LCD -display |
|---|---|
| Raak IC aan | ST1624I |
| Paneeltype | IPS |
| Aanraakscherm | Ja |
| Actief gebied | 32.4 (w)* 32.4 (h) mm |
| Weergave | TSD om LCD Vertoning |
|---|---|
| Kleur | Normaal zwart |
| Maat | 2,48 inch |
| Kleuren | 262K |
| Type achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Opslagtemperatuur | -20~+70C |
|---|---|
| Haven | Shenzhen/Hong Kong |
| LCM-afmeting | 73.03 (H) * 76.48 ((V) * 2.3 ((D) mm |
| Aanraakpaneel | De steun past CTP&RTP aan |
| ooghoek | Alle |
| Maat | 1,28 inch |
|---|---|
| Schuilplaats | 160 CD/M2 |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Interface | MCU/SPI/RGB |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Kleurengamma | RGB |
|---|---|
| Maat | 1.22 inch. |
| LCD-type | TFT |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Schermgrootte | 2 inch |
|---|---|
| FPC-verbinding | 26 pinnen |
| technologie | LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Totale afmetingen | 38,5*52,05*2,6mm |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Oplossing | 128 x 128 pixels |
| Richting bekijken | Vrij |
| Applicatie | slim horloge |
| Opslagtemperatuur | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Sollicitatie | Consumentenelektronica, slimme wearables, etc. |
| Leverancierstype | Vervaardiging |
| Oplossing | 480 x 480 pixels |
| Richting bekijken | Alle |
| Product | 3.6 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Overzichtsdimensie | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Interfacedefinitie | RGB 24 beetjes |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Bestuurder Ic | ST72566 |