3.97 cali Panel IPS LCD ekran TFT z 480x800 pikseli wysokiej rozdzielczości wyświetlacz TFT
| Rozmiar ekranu: | 3,9 cala |
|---|---|
| Jasność: | 250 CD/m² |
| Typ panelu: | IPS |
| Rozmiar ekranu: | 3,9 cala |
|---|---|
| Jasność: | 250 CD/m² |
| Typ panelu: | IPS |
| Nazwa: | 3Moduł wyświetlacza LCD TFT o pojemności 0,5 cala |
|---|---|
| Rezolucja: | 320*480 |
| Podświetlenie: | Biała dioda LED |
| Nazwa: | 4.3 cali wyświetlacz TFT LCD |
|---|---|
| Gwarancja: | 24 miesiące |
| Obszar wyświetlania: | 68,04 (h) x120.96 (v) mm |
| nazwisko: | LED podświetlane podświetlane TFT wyświetlacz 7 cali |
|---|---|
| Napięcie logiczne: | 2.5V-3.3V |
| Luminancja powierzchni: | 450 cd/m2 |
| View Angle Direction: | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type: | Transmissive |
| Backlight Type: | White LEDs |
| Nazwa: | Moduł wyświetlania LCD Seven Segment LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze: | 3,3 V-5 V |
| Składowanie: | -10 ℃ do 60 ℃ |
| Temperatura pracy: | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Luminance: | 300 (min),450 (typ.) |
| Obszar aktywny: | 40*75 |
| nazwa: | Segmentowany wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Kąt widzenia: | 178 stopni |
| CHARAKTER: | biały |
| Display Type: | TFT LCD |
|---|---|
| Backlight Technology: | LED |
| Refresh Rate: | 60 Hz |
| Nazwa: | 2,4 -calowy wyświetlacz ekranu LCD TFT |
|---|---|
| Zgodność: | Windows, Mac, Linux |
| Kolor Gamut: | sRGB 100% |
| Obszar aktywny: | 95,04 (w) × 53,856 (v) mm |
|---|---|
| Żywotność diody LED: | 50 000 godzin |
| Jasność: | 250 nitów |
| nazwisko: | 7-calowy ekran TFT LCD |
|---|---|
| Oglądanie: | Godzina szósta |
| Rodzaj dostawcy: | OEM/ODM |
| Nazwa: | Wyświetlacz LCD 7 segmentów |
|---|---|
| Tryb wyświetlania: | Pozytywny |
| Kąt widzenia: | godzina 9 |
| Nazwa: | Moduł wyświetlacza segmentu LCD |
|---|---|
| Kolor tła: | Czarny |
| Kierunek kąta widzenia: | godzina 12 |
| nazwa: | Segmentowany wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Kąt widzenia: | 178 stopni |
| CHARAKTER: | biały |
| Name: | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Bias: | 1/3 |