| nazwisko | Mały moduł wyświetlacza LCD |
|---|---|
| Rozdzielczość wyświetlacza | 128*64 |
| obszar wyświetlania | 53,50 x 28,80 mm |
| Pozycja | 12864 LCM |
| Metoda jazdy | 1/64 obowiązek, 1/9 stronniczość |
| rezolucja | Dostosowane |
|---|---|
| Prowadzić | ST7789V |
| Woltaż | 3,0 V. |
| Typ interfejsu | SPI |
| Temperatura przechowywania | - 10 ° C do + 60 ° C |
| nazwa | Mały wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Jasność | 300 CD/M2 |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD o pojemności 2,95 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7701S |
| Kąt widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| rezolucja | 240*240 |
| Element jazdy pikseli | A-SI TFT |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD 1,33 cala |
| Wysyłka wg | Dhl \ ups \ fedex \ ems \ hk post ... itd |
|---|---|
| interfejs | 24-bitowy interfejs RGB |
| Kierunek patrzenia | Godzina szósta |
| nazwisko | Moduł wyświetlacza LCD |
| Rozmiar obszaru wyświetlania | 7 cali |
| Name | Graphic LCD Display Module |
|---|---|
| LCD Type | STN, Negative |
| Polarizer Type | Transmissive |
| Resolution | 128x64 dots |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Interfejs | 3line SPI + 18bit RGB |
|---|---|
| Zobacz kierunek | Bezpłatny |
| Typ LCD | AMOLED, zwykle czarny |
| Temperatura pracy | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Powierzchnia Luminancee | 250 nitów |
| Podświetlenie | Typ światła bocznego LED |
|---|---|
| Typ interfejsu | SPI |
| Prowadzić | ST7789V |
| Obszar aktywny LCD | 33.48*44,64 |
| Temperatura peracyjna | -20 ~+70 |
| Numer LED | 3leds |
|---|---|
| Zasilanie | 2,8 V |
| Kierunek oglądania | 12:00 |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7789T3 |
| Temperatura pracy | -20 ℃ do 70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 2.95 cali. |
| Prowadzić | ST7701S |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rodzaj paneli | IPS |