| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
|---|---|
| Liczba pinów | 24 szpilki |
| Interfejs | MCU (konfigurowalny) |
| Wymiar zarysu | 31,52 x 33,72 x 1,8 mm |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 1.3 cali |
| Rozmiar AA | 23,4 (wys.) x 23,4 (szer.) mm |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| Nazwa | Moduł wyświetlania LCD Seven Segment LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V-5 V |
| Składowanie | -10 ℃ do 60 ℃ |
| Złącze | Szpilka |
| Typ podświetlenia | Niebieskie diody LED |
| Rozdzielczość LCD | 544*506 punktów |
|---|---|
| Kolor | 16,7 mln |
| Kierunek oglądania | Całą godzinę |
| Rozmiar panelu | 3,6 cala (przekątna) |
| Wymiar konturowy | 107,13(szer.)×107,13(wys.)×9,76(gr.) mm |
| Rezolucja | 128*64 Pixels |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V |
| Model układu scalonego sterownika | S6B0724 |
| Rodzaj paneli | Moduł LCD STN-LCD |
| Model | wyświetlacz LCD |
| Temperatura przechowywania | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Ekran dotykowy | Bez/z RTP/ Z CTP |
| Kąt oglądania | Wszystko |
| Towar | 3,5 -calowy wyświetlacz LCD TFT |
| nazwa | Wyświetlacz LCD VA |
|---|---|
| Małe zamówienia | Przyjęty |
| Złącze | Szpilka lub Zebra |
| Warunki jazdy | 4,5 V |
| Podświetlenie LED | biały |
| Typ panelu | TFT LCD |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,2025 mm |
| Typ LCD | Tft |
| Jasność | 450 cd/m2 |
| Typ LCD | Normalnie czarny |