| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
|---|---|
| Αριθμός καρφιτσών | 24 καρφίτσες |
| Διασύνδεση | ΜΚΟ (προσαρμόσιμη) |
| Διάσταση περιγράμματος | 31,52x33,72x1,8 χλστ |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος οθόνης | 1.3 ίντσες |
| Μέγεθος AA | 23,4 (Υ) x 23,4 (V) mm |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| Όνομα | Μονάδα οθόνης LCD επτά τμημάτων |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V-5V |
| Αποθήκευση | -10°C έως 60°C |
| Συνδετήρας | Καρφίτσα |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Μπλε LED |
| Ανάλυση LCD | 544*506 κουκκίδες |
|---|---|
| Χρώμα | 16,7 εκ |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλες |
| Μέγεθος πίνακα | 3,6 ίντσες (διαγώνιος) |
| Διάσταση περιγράμματος | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Ψήφισμα | 128*64 pixel |
|---|---|
| Τάση εργασίας | 3.3V |
| Οδηγός Ic | S6B0724 |
| Τύπος Πάνελ | Μονάδα LCD STN-LCD |
| Σχήμα | Δείκτης LCD |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Οδοντοστοιχία |
| Οθόνη αφής | Χωρίς/με RTP/με το ΚΠΜ (Κοινή Πολιτική Μεταφορών) |
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Εμπόρευμα | 3,5 ιντσών τετραγωνική οθόνη LCD LCD |
| όνομα | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Μικρές παραγγελίες | Δεκτός |
| Συνδετήρας | Πιν ή Ζέβρα |
| Συνθήκη οδήγησης | 4,5 V |
| LED οπίσθιος | λευκό |
| Τύπος πίνακα | TFT LCD |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0,2025 χλστ |
| Τύπος LCD | TFT |
| Φωτεινότητα | 450 cd/m2 |
| Τύπος LCD | Κανονικά μαύρο |