| Αριθμός καρφιτσών | 7 καρφίτσες |
|---|---|
| τύπο πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Διασύνδεση | SPI |
| Μέγεθος περιγράμματος | 27,5 (Υ) x 39,0 (V) x 11,3 (D) mm |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| Καρφίτσα | 14 |
|---|---|
| Αριθμός κουκκίδων | 240 ((RGB) X 320 |
| τύπο προϊόντος | TFT LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως +85°C |
| Περίγραμμα διάστασης | 42,72x60,26x3,05mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Ψήφισμα | 320*240 pixel |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Φωτεινότητα | 250cd/m2 |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7701S |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | Κανονικά μαύρο |
| Γωνία θέασης | ΟΛΟΙ |
| Μέγεθος | 3,0 ίντσα |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
|---|---|
| Αριθμός PIN | καρφίτσα 18 |
| Ενεργή περιοχή | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος περιγράμματος | 54,0(Π)x77,4(Υ)x2,4(Τ)(mm) |
| Φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
| Κατεύθυνση προβολής | όλες οι γωνίες θέασης, IPS |
| Οθόνη αφής | Ναί |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI / RGB (προσαρμόσιμο) |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διάσταση περιγράμματος | 21,16x29,22x1,9 χλστ |
| Συνδεσιμότητα | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Αριθμός PIN | 13 PIN |
| Αριθμός καρφιτσών | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | 65K/262K |
| Θερμοκρασία εργασίας | -20℃~70℃ |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Λάμψη | 300 CD/M2 |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως +70°C |
|---|---|
| Ψήφισμα | 128 X 64 Pixels |
| γωνία θέασης | TN |
| Τρόπος LCD | FSTN, θετικό |
| Μέγεθος προβολής | 53.50 x 28.80 χιλιοστά |