| Pinnen nummer | 7 pinnen |
|---|---|
| paneeltype | LCD-scherm |
| Interface | SPI |
| Omtrekgrootte | 27,5(H) x 39,0(V) x 11,3(D) mm |
| Touchscreen | aangepast |
| Pin | 14 |
|---|---|
| Aantal stippen | 240 ((RGB) X 320 |
| producttype | TFT LCD |
| Werktemperatuur | -30°C tot +85°C |
| Overzichtsdimensie | 42,72x60,26x3,05mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Oplossing | 320*240 pixels |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Schuilplaats | 250cd/m2 |
| Paneeltype | IPS |
| Bestuurder IC | ST7701S |
|---|---|
| Weergavetype | Normaal zwart |
| Kijkhoek | ALLE |
| Maat | 3,0 duim |
| Touchscreen | Nee |
| technologie | LCD-scherm |
|---|---|
| Touchscreen | Nee |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Kleuren | 262K |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Producttype | TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Pin -nummer | speld 18 |
| Actief gebied | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| touchscreen | Aangepast |
| Omtrekgrootte | 54,0(B)x77,4(H)x2,4(T)(mm) |
| Luminantie | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Kijkrichting | alle gezichtshoeken, IPS |
| Aanraakscherm | Ja |
| Interfacetypen | SPI / RGB (aanpasbaar) |
| Interfacetypen | SPI |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Overzichtsdimensie | 21,16x29,22x1,9 mm |
| Connectiviteit | FPC-schakelaartype |
| Pin -nummer | 13 PIN-code |
| Aantal pinnen | 24 pinnen |
|---|---|
| Kleurdiepte | 65K/262K |
| Werktemperatuur | -20℃~70℃ |
| Paneeltype | IPS |
| Helderheid | 300 CD/M2 |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot +70°C |
|---|---|
| Oplossing | 128 x 64 pixels |
| kijkhoek | TN |
| LCD wijze | FSTN, positief |
| Viewing Size | 53.50 x 28.80 mm |