| Weergavemodus | TFT/TRANSMISSIVE |
|---|---|
| Pinnen nummer | 24 pinnen |
| Interface | MCU (aanpasbaar) |
| Overzichtsdimensie | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Schermtype | lcd-tft |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Weergavegrootte | 1.3 inch |
| AA-formaat | 23,4 (H) x 23,4 (V) mm |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| Naam | Zeven-segment LCD-displaymodule |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 3.3V-5V |
| Opslag | -10°C tot 60°C |
| Connector | Pin |
| Type achtergrondverlichting | Blauwe LED's |
| LCD -resolutie | 544*506 punten |
|---|---|
| Kleur | 16,7 miljoen |
| Richting bekijken | Alle O'Clock |
| Paneelgrootte | 3,6 inch (diagonaal) |
| Overzichtsdimensie | 107.13 ((W)) × 107.13 ((H) × 9.76 ((T) mm |
| Oplossing | 128 x 64 pixels |
|---|---|
| Werkspanning | 3.3V |
| Bestuurder Ic-model | S6B0724 |
| Paneeltype | STN-LCD LCD-module |
| Model | CGI-LCD-display |
| Opslagtemp | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Geleid |
| Aanraakscherm | Zonder/met RTP/met CTP |
| Kijkhoek | Alle |
| Product | 3.5 inch vierkant TFT LCD -display |
| naam | VA LCD-scherm |
|---|---|
| Kleine bestellingen | Geaccepteerd |
| Connector | Pin of zebra |
| Drijfvoorwaarde | 4.5 V |
| LED -achtergrondverlichting | wit |
| Paneeltype | TFT LCD |
|---|---|
| Pixelafstand | 0,2025 mm |
| LCD-type | Tft |
| Luminantie | 450 cd/m2 |
| LCD-type | Normaal zwart |