| حالت نمایش | TFT/انتقال دهنده |
|---|---|
| شماره پین ها | 24 پین |
| رابط | MCU (قابل تنظیم) |
| ابعاد طرح | 31.52x33.72x1.8 میلی متر |
| نوع عکس | ال سی دی tft |
| دمای ذخیره سازی | -30 تا 80 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| فناوری نور پس زمینه | LED |
| اندازه نمایشگر | 1.3 اینچ |
| اندازه AA | 23.4 (H) x 23.4 (V) میلی متر |
| فناوری نمایش | TFT LCD |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| نام | هفت ماژول نمایش LCD LCD |
|---|---|
| ولتاژ عملیاتی | 3.3V-5V |
| ذخیره سازی | -10℃ تا 60℃ |
| رابط | پین کردن |
| نوع نور پس زمینه | LED های آبی |
| وضوح LCD | 544*506 نقطه |
|---|---|
| رنگ | 16.7 میلیون |
| جهت مشاهده | تمام ساعت |
| اندازه پنل | 3.6 اینچ (مورب) |
| بعد طرح کلی | 107.13 (W ) × 107.13 (H) × 9.76 (T) میلی متر |
| وضوح | 128*64PIXELS |
|---|---|
| ولتاژ کار | 3.3 ولت |
| مدل آی سی درایور | S6B0724 |
| نوع پنل | ماژول LCD STN-LCD |
| مدل | صفحه نمایش LCD |
| دم | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| نور پسند | رهبری منجر به |
| صفحه لمسی | بدون / با RTP / با CTP |
| زاویه مشاهده | همه |
| کالای | صفحه نمایش LCD TFT 3.5 اینچ مربع |
| نام | نمایشگر VA LCD |
|---|---|
| سفارشات کوچک | پذیرفته شد |
| رابط | سنجاق یا گورخر |
| وضعیت رانندگی | 4.5 ولت |
| نور پس زمینه | سفید |
| نوع پنل | TFT LCD |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.2025 میلی متر |
| نوع LCD | TFT |
| درخشندگی | 450 سی دی بر متر مربع |
| نوع LCD | به طور معمول سیاه |