| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
|---|---|
| Pim numarası | 24 pin |
| Arayüz | MCU (özelleştirilebilir) |
| Anahat Boyutu | 31,52x33,72x1,8 mm |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Nükleer Santral |
| Ekran Boyutu | 1.3 inç |
| AA Boyutu | 23,4(Y) x 23,4 (D) mm |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Power Supply Voltage | 5V |
|---|---|
| Standard | ISO9001:2015,ROHS |
| Operating Temp | -20 to 70℃ |
| Display | 320×240 dots |
| Display Color | Monochrome |
| LCM interface | MIPI |
|---|---|
| Luminace | 1200cd/m2 |
| Active area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| Operating Temperature | -20°C to 70°C |
| Fpc Pin Number | 40 Pins |
| İsim | Yedi segment LCD ekran modülü |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.3V-5V |
| Depolamak | -10 ℃ ila 60 ℃ |
| Bağlayıcı | Pin |
| Arka Işık Türü | Mavi ledler |
| LCD çözünürlüğü | 544*506 nokta |
|---|---|
| Renk | 16,7 milyon |
| Görüntüleme yönü | tüm saat |
| Panel Boyutu | 3,6 inç (diyagonal) |
| Anahat boyutu | 107,13(G)×107,13(Y)×9,76(K) mm |
| Çözünürlük | 128*64piksel |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.3V |
| Sürücü IC Modeli | S6B0724 |
| Panel Türü | STN-LCD LCD modülü |
| Model | Dönüştürme LCD ekranı |
| Depolama sıcaklığı | -20 ℃ ~+70 ℃ |
|---|---|
| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
| Dokunmatik ekran | RTP'siz/RTP'li/ CTP'li |
| Görüntüleme açısı | Tüm |
| Emtia | 3.5 inç kare TFT LCD ekranı |
| isim | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Küçük Siparişler | Kabul edildi |
| Bağlayıcı | Pim veya Zebra |
| Sürüş Durumu | 4,5 volt |
| LED arka ışık | beyaz |
| Panel Tipi | TFT LCD |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0,2025mm |
| LCD Tipi | TFT |
| parlaklık | 450 cd/m2 |
| LCD Tipi | Normalde Siyah |