| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Va Boyutu | 109 (Y) * 14 (G) mm |
| Renk | Kırmızı, Mavi veya Sarı |
| Sürücü Parametresi | 1/4 Görev 1/3 Önyargı |
| Boyutlar | 110 ( Y ) * 18 ( G ) * 1,1 mm ( T ) |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekran boyutu | 2,88 inç |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Boyutlar | 46,2X64,98X1,61 mm |
| Parlaklık | 450 cd/m² |
| Yüzey Parlaklığı | 400 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
| Görüş Açısı | IPS Tüm Görme Açıları |
| Dokunmatik ekran | özelleştirilmiş |
| BOYUT | 4 inç |
| Aktif alan | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Kontrast oranı | 500: 1 |
| Dokunmatik ekran | 4 Telli Rezistif (Opsiyonel/Özelleştirilebilir) |
| Parlaklık | 300 CD/M² |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Panel tipi | TFT |
|---|---|
| Yenileme Hızı | 60 Hz |
| Boyut | 2.4 |
| Renk | 262K |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| ürün türü | TFT LCD ekran |
|---|---|
| LCD tipi | IPS |
| Pim numarası | 12 pim |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Boyut | 1,33 inç |
| Boyut | 1.28 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 160 CD/M2 |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | MCU/SPI/RGB |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Aktif alan | 36,72×48,96 mm |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| LCD tipi | TFT |
| Yüzey Parlaklığı | 1000 CD/M2 |
| Boyut | 2,4 inç |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Ekran Boyutu | 2,8 inç |
| Yönü Görüntüle | Tümü |
| Tedarikçi Türü | Üretici |
| Sürücü lC | ST7789V |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Anahtar Kelimeler | 2.8 inç Küçük LCD Ekran |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Arayüz | 3 telli 4 telli SPI MCU 8/9/16/ 18 BIT RGB 6/16/18BIT |