| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Μέγεθος Va | 109 ( Υ ) * 14 (Π) mm |
| χρώμα | Κόκκινο, Μπλε ή Κίτρινο |
| Παράμετρος μονάδας δίσκου | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Διαστάσεις | 110 ( Υ ) * 18 ( Π ) * 1,1 χιλ. ( Τ ) |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 2,88 ίντσες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Διαστάσεις | 46,2 Χ 64,98 Χ 1,61 χλστ |
| Λάμψη | 450 cd/m2 |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Γωνία θέασης | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 4 ιντσών |
| Ενεργή περιοχή | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 500: 1 |
| Οθόνη αφής | Αντίσταση 4 συρμάτων (προαιρετικό/προσαρμόσιμο) |
| Λάμψη | 300 cd/m² |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος πίνακα | TFT |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Μέγεθος | 2,4 ίντσες |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| τύπο προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
|---|---|
| Τύπος LCD | IPS |
| Αριθμός καρφίτσες | 12pins |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Μέγεθος | 1,33 ίντσα |
| Μέγεθος | 1,28 ίντσες |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 160 CD/M2 |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διασύνδεση | MCU/SPI/RGB |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Ενεργή περιοχή | 36,72×48,96 χλστ |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Τύπος LCD | TFT |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 1000 CD/M2 |
| Μέγεθος | 2.4 ίντσες |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Μέγεθος οθόνης | 2,8 ίντσες |
| Δείτε την κατεύθυνση | όλοι |
| Τύπος προμηθευτή | Κατασκευαστής |
| Οδηγός lC | ST7789V |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Λέξεις-κλειδιά | Μικρή LCD επίδειξη 2,8 ίντσας |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Διασύνδεση | 3 ΚΑΛΏΔΙΟ 4 ΚΑΛΏΔΙΟ SPI MCU 8/9/16/18 ΜΠΙΤ RGB 6/16/18BIT |