| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Μέγεθος περιγράμματος | 19.65 (h)*36.76 (v)*1.6 (d) mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Τύπος LCD | IPS |
| Μέγεθος οθόνης | 1.47inches |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Ψήφισμα | 128*128 εικονοστοιχεία |
| Κατεύθυνση προβολής | Δωρεάν |
| Εφαρμογή | έξυπνο ρολόι |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 60 Cd/m2 (nits) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~+85℃ |
| Pixel Pitch | 00,13 x 0,13 (mm) |
| Κατεύθυνση προβολής | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Αριθμός PIN | 14 καρφίτσες (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Γωνιά προβολής | Προσαρμόσιμος |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
| Ψήφισμα | 128x160 |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| τύπος οθόνης | TFT |
| Σύνδεση | Συγκόλληση |
| Μέγεθος οθόνης | 1,77 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB 24bit |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V |
| Μέγεθος ενότητας | 34,00*43,70*2,5 |
| Οδηγός lC | ST7262 |
| Αριθμός καρφιτσών | 25pins |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Διάταξη εικονοστοιχείων | Στρώμα RGB |
| Γωνία θέασης | 12:00 |
| Οθόνη αφής | Προαιρετική αντίσταση ή χωρητική αφή |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
|---|---|
| Διαστάσεις | 42,72 (Π) x 59,46 (Υ) x 2,34 (Τ) |
| Φωτεινότητα | 400 Cd/m2 |
| Ψήφισμα | 240*320 Pixels |
| Σύνδεση | Plug-in |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Δυναμικό | 5V |
| Παραγωγική ικανότητα | 100000 pc/μήνες |
| Τύπος διασύνδεσης | Καρφίτσα+ |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Περιοχή προβολής | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Δασμός | 1/4 |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος εμφάνισης | Τμήμα |