| Επίδειξη | TSD γύρω από την επίδειξη LCD |
|---|---|
| Χρώμα | Κανονικά μαύρο |
| Μέγεθος | 2,48 ιντσών |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED οπίσθιος |
| Ονομασία | Επιστροφική φωτισμένη οθόνη LCD TFT LED |
|---|---|
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Τύπος Πάνελ | Πάνελ IPS LCD |
| Αριθμός ακίδων | 50 ακίδες |
| Τύπος | TFT,LCM |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Οπίσθιος φωτισμός | Με ή χωρίς |
| Θερμοκρασία | -20℃-+70℃ |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| όνομα | Κατακερματισμένη οθόνη LCD |
|---|---|
| Ελεγκτής | ST7567 |
| Περιοχή προβολής LCD | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| μέγεθος μονάδας | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Τάση οδήγησης | 3,7V |
| Τύπος | Εμφάνιση LCD FSTN |
|---|---|
| Εργασιακή προμήθεια | 3,5V |
| Συνδετήρας | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Τρόπος | VA, αρνητική οθόνη |
| Ονομασία | Δείκτης LCD 14 τμημάτων |
|---|---|
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | HT1621 |
| γωνία θέασης | 120 μοίρες |
| Εργασιακή τάση | 5.0V |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλα |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά, Ιατρικά, Καταναλωτικά Ηλεκτρονικά |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Τύπος οθόνης | COG (Chip-On-Glass) |
| IC προγράμματος οδήγησης | S6B0724 |
| Χρώμα οθόνης | Μονόχρωμος |
| Τάση οδήγησης | 2,4~5,5V |
|---|---|
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Οπίσθιος φωτισμός | Προαιρετικό (οπίσθιος φωτισμός LED) |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμο |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20ºC-+70ºC |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | FSTN θετική, μεταδοτική |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Πακέτο μεταφορών | Χαρτοκιβώτιο |
| Τάση λειτουργίας | 3.3V |