| Wyświetlacz | Okrągły wyświetlacz LCD TSD |
|---|---|
| Kolor | Normalnie czarny |
| Rozmiar | 2,48 cala |
| Zabarwienie | 262 tys |
| Typ podświetlenia | Podświetlenie LED |
| nazwisko | Wyświetlacz LCD LED LED TFT |
|---|---|
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rodzaj paneli | panel LCD IPS |
| Kod PIN | 50 PIN-ów |
| Rodzaj | TFT,LCM |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjne/transmisyjne/odblaskowe |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Podświetlenie | Z lub bez |
| Temperatura operacyjna | -20℃-+70℃ |
| Woltaż | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| nazwa | Segmentowany wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Kontroler | ST7567 |
| Obszar widzenia LCD | 22.6 (W)* 29,0 (h) mm |
| rozmiar modułu | 25,0 (w)* 37,9 (h)* 3,8 (t) mm |
| Napięcie napędowe | 3,7 V |
| Typ | Wyświetlacz LCD FSTN |
|---|---|
| Zaopatrzenie robocze | 3,5 V |
| Złącze | Szpilka |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Temperatura przechowywania | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | Dostosowane |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VA |
| Tryb | VA, wyświetlacz ujemny |
| nazwisko | 14 segment LCD wyświetlacz |
|---|---|
| Układ scalony sterownika | HT1621 |
| Kąt widzenia | 120 stopni |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
| Typ interfejsu | Równoległy |
| Zastosowanie | Elektronika przemysłowa, medyczna, konsumpcyjna |
|---|---|
| Tryb wiązania | ZĄB |
| Typ wyświetlacza | COG (chip-on-glass) |
| Układ scalony sterownika | S6B0724 |
| Kolor wyświetlacza | monochromia |
| Napięcie jazdy | 2,4 ~ 5,5 V |
|---|---|
| Metoda jazdy | 1/4 obowiązku 1/3 stronniczości |
| Podświetlenie | Opcjonalnie (podświetlenie LED) |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Opcje dostosowywania | Możliwość dostosowania |
| Temperatura przechowywania | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | FSTN Pozytywne, transmisyjne |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Pakiet transportowy | Karton/paleta |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |