| Görüntülemek | TSD Yuvarlak LCD Ekran |
|---|---|
| Renk | Normalde Siyah |
| Boyut | 2,48 inç |
| Renkler | 262K |
| Arka ışık türü | LED arka ışık |
| Adı | LED arka ışıklı TFT LCD ekranı |
|---|---|
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Türü | ips lcd paneli |
| PIN numarası | 50 PIN |
| Türü | TFT,EKOK |
| Polarizör tipi | Yansıtıcı/Geçici/Yansıtıcı |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Arka ışık | İle veya olmadan |
| Çalışma sıcaklığı | -20℃-+70℃ |
| Gerilim | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| isim | Segmentli LCD ekran |
|---|---|
| Denetleyici | ST7567 |
| LCD görüntüleme alanı | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| Modül Boyutu | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Tahrik voltajı | 3.7V |
| Tip | FSTN LCD Ekran |
|---|---|
| Çalışma Kaynağı | 3.5V |
| Bağlayıcı | PIN |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Depolama Sıcaklığı | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Ekran Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| LCD tipi | VA LCD Ekran |
| Mod | VA, negatif ekran |
| Adı | 14 segment LCD ekranı |
|---|---|
| Sürücü IC | HT1621 |
| Görme açısı | 120 derece |
| Çalışma voltajı | 5.0v |
| Arayüz türü | Paralel |
| Uygulama | Endüstriyel, Tıbbi, Tüketici Elektroniği |
|---|---|
| Bağlama modu | Çark çarkı |
| Ekran Tipi | COG (ÇIK-ON GLAST) |
| Sürücü IC'si | S6B0724 |
| Ekran Rengi | tek renkli |
| Sürüş Gerilimi | 2.4~5.5V |
|---|---|
| Sürüş yöntemi | 1/4 görev 1/3 önyargı |
| Arka ışık | İsteğe bağlı (LED arka ışık) |
| Görüş Açısı | saat 12 |
| Özelleştirme Seçenekleri | Özelleştirilebilir |
| Depolama sıcaklığı | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Ekran modu | FSTN pozitif, iletken |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Taşıma paketi | Karton/palet |
| Çalışma voltajı | 3.3v |