| Yüzey Parlaklığı | 350 cd/m2(sirke) |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 40,0U×28,0G×4,5Y(maks.) |
| Çalışma Sıcaklığı | -20°C ila +70°C |
| Arayüz | 6800 Serisi VEYA 8080 Serisi MPU |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 50 pim |
| Boyut | 7 inç |
| Çalışma Sıcaklığı | 20°C ila +70°C |
| Görüş Açısı | Tüm |
| Ambalaj bilgileri | karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-4 Hafta |
| Ödeme koşulları | T/TD/P PayPal |
| Yetenek temini | 100000/Ay |
| Menşe yeri | Çin |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Bağlantı | RGB |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Ekran boyutu | 3,5 İnç |
| çözünürlük | 320x480 nokta |
| Ekran Teknolojisi | TFT LCD |
| Aktif alan | 48,96(Y)x73,44(D) |
|---|---|
| Anahtar Kelimeler | 2.0 inçlik TFT LCD modülü |
| Arayüz türü | 4 Satır SPI |
| Sürmek | ILI9488 |
| Ekran modu | Normalde beyaz |
| Viewing Direction | Full |
|---|---|
| Active Display Area | 94.2(H) * 150.72(V) |
| operating temperature | -20+70 |
| Original Place | CHINA |
| Pin Count | 40 Pin |
| Pim numarası | 19 iğne |
|---|---|
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Ekran tipi | VA LCD |
| Ön yargı | 1/3 |
| LCD Sürücü Gerilimi | 5.0V |
| Panel tipi | LCD |
|---|---|
| Parlaklık | 400 cd/m² |
| Teknoloji | LCD |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Ekran boyutu | 5 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 700 cd/m² |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Görüş Açısı | Tüm |
| BOYUT | 5 inç |