| Weergave | TSD om LCD Vertoning |
|---|---|
| Kleur | Normaal zwart |
| Maat | 2,48 inch |
| Kleuren | 262K |
| Type achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Naam | LED-achtergrondverlichte TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Paneeltype | IPS LCD-paneel |
| Pinnummer | 50 pinnen |
| Type | TFT,LCM |
| Polarisatortype | Transflectioneel/transmisief/reflectioneel |
|---|---|
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Achtergrondverlichting | Met of zonder |
| Operationele temp | -20℃-+70℃ |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| naam | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Controleur | ST7567 |
| LCD -kijkgebied | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| modulegrootte | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Spanning | 3,7V |
| Type | FSTN-LCD-scherm |
|---|---|
| Werkvoorraad | 3,5V |
| Connector | Pin |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Opslagtemperatuur | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Schermgrootte | Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| Modus | VA, negatief display |
| naam | 14 Segment LCD Display |
|---|---|
| Bestuurder IC | HT1621 |
| kijkhoek | 120 graden |
| Werkspanning | 5.0V |
| Interface type | Parallel |
| Applicatie | Industriële, medische, consumentenelektronica |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Weergavetype | COG (Chip-On-Glass) |
| Bestuurder IC | S6B0724 |
| Kleur weergeven | Monochroom |
| Bestuurspanning | 2,4~5,5V |
|---|---|
| Rijmethode | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Achtergrondverlichting | Optioneel (LED-achtergrondverlichting) |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| Opslagtemp | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Weergavemodus | Fstn positief, transmissief |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Transportpakket | Karton/pallet |
| Werkspanning | 3.3V |