| Weergavetype | COG-LCD (chip op glas). |
|---|---|
| Oplossing | 128 x 64 pixels |
| Controleur | S6B0724 |
| Rijmethode | 1/64 taak, 1/9 vooroordeel |
| Voeding | 3,0 V |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Werkvoorraad | 3.3V |
|---|---|
| Interfacetype | PIN, 36 cijfers |
| Backligaht | Blauwe Backlight |
| kijkhoek | 12 uur. |
| opslagtemperatuur | -10 ~+60 ℃ |
| Bekijk richting | 6 uur/12 uur |
|---|---|
| Display -technologie | LCD-scherm |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| Technologie | LCD-scherm |
| Contactor | Pin, zebra of fpc |
| Helderheid | 250 cd/m² |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Weergavetechnologie | TFT LCD |
| Maat | 1,3 inch |
| touchscreen | Aangepast |
| Oppervlakteluminantie | 400 cd/m² (typisch) |
|---|---|
| Producttype | TFT LCD-scherm |
| Interface | 4-draads spi |
| Richting bekijken | 80° alle richtingen |
| Schermgrootte | 1,14 inch |
| Lichtbron | Wit LED |
|---|---|
| Oplossing | 48X88 |
| Kleuren | Monochroom (wit) |
| Kijkhoek | Alle het Bekijken Hoeken |
| Interface | 12c |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
|---|---|
| Achterlichttype | LED |
| Afbeeldingsgrootte | Aanpasbaar |
| Achterlichtkleur | Wit |
| Bedrijfstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Productietechnologie | Tandwiel |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Contactor | FPC |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C TOT + 50°C, -10°C TOT + 60°C, -20°C TOT + 70°C, |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Type achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Windows, Mac, Linux |
| aspectverhouding | 16:9 |
| Va-maat | Aangepast |
| Pinnen nummer | 50 pinnen |