| Kleuren | 262K |
|---|---|
| Overzichtsgrootte | 19,65(H)*36,76(V)*1,6(D)mm |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| LCD -type | IPS |
| Schermgrootte | 1,47 inch |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Oplossing | 128 x 128 pixels |
| Richting bekijken | Vrij |
| Applicatie | slim horloge |
| Oppervlakteluminantie | 60 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40~+85℃ |
| Pixelafstand | 0.13 x 0,13 (mm) |
| Kijkrichting | Alle het Bekijken Hoeken |
| Pin -nummer | 14 pinnen (kan worden aangepast) |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Weergavemodus | Aangepast |
| Kijkhoek | Aanpasbaar |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
| Oplossing | 128x160 |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| schermtype | Tft |
| Verbinding | Solderen |
| Schermgrootte | 1,77 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Bedrijfsspanning | 3,3V |
| Modulegrootte | 34,00*43,70*2,5 |
| Bestuurder lC | ST7262 |
| Pinnen nummer | 25pins |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Pixelarrangement | RGB-streep |
| Kijkhoek | 12:00 uur |
| Touchscreen | Optionele resistieve of capacitieve aanraking |
| Kijkhoek | 12 uur |
|---|---|
| Afmetingen | 42,72(B) x 59,46(H) x 2,34(T) |
| Schuilplaats | 400 Cd/m2 |
| Oplossing | 240 x 320 pixels |
| Verbinding | Plug-in |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Spanning | 5V |
| Productiecapaciteit | 100000 pc/maand |
| Interfacetype | Cob+pin |
| Aangepast | Aangepast |
| Uitzichtgebied | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Plicht | 1/4 |
| Aangepast | Aangepast |
| Polarisatortype | Overdraag |
| Type weergave | Segment |