| Τύπος οθόνης | COG (Chip on Glass) LCD |
|---|---|
| Ψήφισμα | 128 X 64 Pixels |
| Ελεγκτής | S6B0724 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/64 καθήκον, 1/9 προκατάληψη |
| Τροφοδοτικό | 3,0V |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |
| Εργασιακή προμήθεια | 3.3V |
|---|---|
| Τύπος διασύνδεσης | PIN, 36 ψηφία |
| Στήριγμα | Μπλε Backlight |
| γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |
| Δείτε την κατεύθυνση | 6 η ώρα/12 η ώρα |
|---|---|
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τρόπος πολωτή | Μεταβιβαστικός |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φυλής | Pin, zebra ή fpc |
| Λάμψη | 250 CD/m² |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Μέγεθος | 1,3 ίντσας |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m² (τυπικό) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διασύνδεση | 4-συρματόπλεγμα |
| Κατεύθυνση προβολής | 80° προς όλες τις κατευθύνσεις |
| Μέγεθος οθόνης | 1,14 ιντσών |
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
|---|---|
| Ψήφισμα | 48X88 |
| Χρωματιστά | Μονοχρώμα (Λευκό) |
| Γωνία θέασης | Όλες οι γωνίες εξέτασης |
| Διασύνδεση | 12C |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε 80°C |
| Τεχνολογία παραγωγής | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
|---|---|
| Λειτουργία συγκόλλησης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Φυλής | FPC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0°C έως + 50°C, -10°C έως + 60°C, -20°C έως + 70°C, |
| Δυναμικό | 2.8V,3.0V, 3.2V,3.6V,4.0V,4.5V,5.0V |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Αρμονία | Windows, Mac, Linux |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Μέγεθος Va | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμός καρφιτσών | 50 ακίδες |