| Όνομα | Μονάδα οθόνης LCD επτά τμημάτων |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V-5V |
| Αποθήκευση | -10°C έως 60°C |
| Συνδετήρας | Καρφίτσα |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Μπλε LED |
| Εργασιακή προμήθεια | 3.3V |
|---|---|
| Τύπος διασύνδεσης | PIN, 36 ψηφία |
| Στήριγμα | Μπλε Backlight |
| γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |
| Τύπος οθόνης | Επίδειξη της TN LCD |
|---|---|
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος Va | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Συνδεσιμότητα | Pin , Zebra ή FPC |
| Εμφάνιση χρώματος | Λευκό |
|---|---|
| Τύπος | Οθόνη VA LCD |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20ºC-+70ºC |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Αποστολή με | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK μετα… κ.λπ. |
|---|---|
| Διασύνδεση | 24-bit RGB διεπαφή |
| Κατεύθυνση θέασης | Στις έξι. |
| όνομα | Ενότητα επίδειξης LCD |
| Μέγεθος περιοχής εμφάνισης | 7 ίντσες |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Αρμονία | Windows, Mac, Linux |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Μέγεθος Va | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμός καρφιτσών | 50 ακίδες |
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Συνδέω | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Μέγεθος περιγράμματος | 50,80 x 30,48 |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD HTN |
|---|---|
| Χώρος προβολής | 95 mm ( L ) * 50 mm ( Δ ) |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικό HTN |
| Διασύνδεση | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Όνομα | 7 επίδειξη τμήματος LCD |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετικός |
| Γωνία θέασης | 9 η ώρα |
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/8 καθήκον, 1/4 προκατάληψη |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |