| Όνομα | Μονάδα οθόνης LCD με τμήματα |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Μαύρος |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα |
| Δασμός | 1/8 |
| Vop | 3V |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| Τάση Drive LCD | 5.0V |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Διασύνδεση | Συνδετήρας,LVDS,MIPI,RGB,8bit) |
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
| Τρόπος εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Διαστάσεις | Προσαρμόσιμος |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
| Όνομα | Οθόνη LCD 7 τμημάτων |
|---|---|
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
| Τύπος οθόνης | HTN αρνητικό, μεταδοτικό |
| Θερμοκρασία | 0 έως 50 ℃ |
| Οδηγός IC | AIP31621E |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| Γωνιά προβολής | 3 η ώρα |
|---|---|
| Μέγεθος VA | 50,5 (Π)* 88,5 (Υ) mm |
| Ενεργός χώρος | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φωτεινότητα | 160 CD/M2 |
| LED οπίσθιος | Λευκό, 2 ΤΕΜ |
|---|---|
| ψήφισμα | 128x64 |
| Ελεγκτής | ΣΤ7033 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30℃ σε 80℃ |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Τύπος σύνδεσης | PIN (προσαρμοσμένο) |
| Μέγεθος VA | 105(Π)* 51(Υ) mm |
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Αριθμός καρφίτσες | 19Pins |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος εμφάνισης | VA LCD |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Τάση Drive LCD | 5.0V |