| Τρόπος διεπαφής | 8 bit 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Μοτίβο χρώματος | μαύρη οθόνη αρνητικών ταινιών |
| Τρόπος σύνδεσης | Επενδύσεις |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -30°C σε 80°C |
| Ελεγκτής | UC1698U (COG) |
| όνομα | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 3.0V |
| Ανάλυση οθόνης | 132*64 |
| Πίσω φωτισμός | Λευκά LED |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα |
| Vop | 5V |
|---|---|
| Περιοχή προβολής | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Σύνδεσμος | COB+PIN, 36 αριθμοί |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 12 η ώρα. |
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Duty | 1/4 |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Polarizer | Transmissive |
| Operating Voltage | 3.3-5V |
| Working | 0 to 50℃ |
| Μέγεθος AA | 430,20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Διάσταση περιγράμματος | 50(Π) Χ 69,2(Μ) Χ 2,35(Τ) χλστ |
| Ψήφισμα | 480x640 σημεία |
| Συνδετήρας | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 60°C |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0~+50℃ |
| προσαρμοσμένος | προσαρμοσμένος |
| Μέγεθος οθόνης | προσαρμοσμένος |
| Σύνδεσμος | Pin, 34 αριθμοί |
| Όνομα | 7 επίδειξη τμήματος LCD |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετικός |
| Γωνία θέασης | 9 η ώρα |
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/8 καθήκον, 1/4 προκατάληψη |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| όνομα | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Μικρές παραγγελίες | Δεκτός |
| Συνδετήρας | Πιν ή Ζέβρα |
| Συνθήκη οδήγησης | 4,5 V |
| LED οπίσθιος | λευκό |
| όνομα | 128X64 ενότητα ΒΑΡΑΙΝΩ LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης LCD | FSTN(Gray), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128X64 |
| Τάση | 3.3V |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | UC1701X |
| Τάση λειτουργίας | 3,3V |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέθοδος οδηγού | 1/64 Δραστηριώδης κύκλος, 1/9 Προκατάληψη |