| Arayüz modu | 8 bit 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Renk deseni | Siyah film negatif ekran |
| Bağlama modu | COG |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Kontrolör | UC1698U (COG) |
| Adı | Özel segmentli LCD ekranı |
|---|---|
| Çalışma voltajı | 3.0V |
| Ekran çözünürlüğü | 132*64 |
| Arka ışık | Beyaz LED |
| Ekran Tipi | bölüm |
| VOP | 5V |
|---|---|
| Görüntüleme alanı | 54 (w)* 43 (h) mm |
| Bağlayıcı | Cob+pim, 36 sayı |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Duty | 1/4 |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Polarizer | Transmissive |
| Operating Voltage | 3.3-5V |
| Working | 0 to 50℃ |
| AA Boyutu | 43.20 x 57.60 mm |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 50(G) X 69,2(U) X 2,35(D) mm |
| Çözünürlük | 480x640 nokta |
| Bağlayıcı | FPC konektör tipi |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| arka ışık rengi | Beyaz |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı | 0~+50°C |
| özelleştirilmiş | özelleştirilmiş |
| Ekran Boyutu | özelleştirilmiş |
| Bağlayıcı | Pim, 34 sayı |
| İsim | 7 bölümlü LCD ekran |
|---|---|
| Ekran modu | Olumlu |
| Görüş açısı | saat 9 |
| Sürücü modu | 1/8 görev, 1/4 önyargı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| isim | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Küçük Siparişler | Kabul edildi |
| Bağlayıcı | Pim veya Zebra |
| Sürüş Durumu | 4,5 volt |
| LED arka ışık | beyaz |
| Adı | 128x64 dişli LCD modülü |
|---|---|
| LCD Tipi | FSTN(Gri), Pozitif |
| Ekran Boyutu | 128x64 |
| Voltaj | 3.3V |
| Sürücü IC | UC1701X |
| Çalışma Gerilimi | 3.3v |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz türleri | SPI |
| Teknoloji | LCD |
| Sürücü yöntemi | 1/64 İş Düzenlemesi, 1/9 |