| Tryb interfejsu | 8 bitów 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Wzór koloru | Black Film Negative Display |
| Tryb wiązania | Wpływ COG |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Kontroler | UC1698U (COG) |
| nazwisko | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,0 V |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 132*64 |
| Podświetlenie | Białe diody LED |
| Typ wyświetlacza | Człon |
| VOP | 5v |
|---|---|
| Obszar widoku | 54 (W)* 43 (h) mm |
| Złącze | Pin Cob+, 36 liczb |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Duty | 1/4 |
|---|---|
| Customized | Customized |
| Polarizer | Transmissive |
| Operating Voltage | 3.3-5V |
| Working | 0 to 50℃ |
| Rozmiar AA | 430,20 x 57,60 mm |
|---|---|
| Wymiar zarysu | 50 (szer.) X 69,2 (dł.) X 2,35 (gł.) mm |
| Rezolucja | 480x640 kropek |
| Złącze | Typ złącza FPC |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 60°C |
| kolor podświetlenia | Biały |
|---|---|
| Temperatura robocza | 0~+50℃ |
| dostosowane | dostosowane |
| Rozmiar ekranu | dostosowane |
| Złącze | PIN, 34 liczby |
| Nazwa | Wyświetlacz LCD 7 segmentów |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Pozytywny |
| Kąt widzenia | godzina 9 |
| Tryb napędu | 1/8 obciążenia, 1/4 odchylenia |
| Dostosowane | Dostosowane |
| nazwa | Wyświetlacz LCD VA |
|---|---|
| Małe zamówienia | Przyjęty |
| Złącze | Szpilka lub Zebra |
| Warunki jazdy | 4,5 V |
| Podświetlenie LED | biały |
| nazwisko | Moduł LCD z kołowymi kółkami 128x64 |
|---|---|
| Rodzaj LCD | FSTN (szary), pozytywny |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 |
| napięcie | 3,3 V |
| Układ scalony sterownika | UC1701X |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typy interfejsów | SPI |
| Technologia | LCD |
| Metoda sterownika | Wsparcie dla młodych, 1/9 |