| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (możliwość dostosowania) |
|---|---|
| Numer pin | 40PIN |
| Połączenie | Typ złącza FPC |
| Typy interfejsów | RGB |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Zaopatrzenie robocze | 5.0 V. |
|---|---|
| Tryb napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Typ interfejsu | COB+Zebra |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Tryb wyświetlania | VA negatywne |
|---|---|
| Kierunek kąta widzenia | 6o′Clock |
| Napięcie robocze | 4,8 V |
| Tryb polaryzatora | Transfleksyjne transmisyjne (dostosowane) |
| Warunek napędu | 1/4 Duty 1/3bias |
| Kolor tła | Zielony |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | TN, pozytywny |
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |
| Obowiązek | 1/4 |
| Składowanie | -30 ℃ do 80 ℃ |
| nazwisko | panel LCD TFT |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
| Kąt widzenia | Wolne |
| Typ wyświetlacza | płaski |
| nazwisko | 7-calowy ekran TFT LCD |
|---|---|
| Oglądanie | Godzina szósta |
| Rodzaj dostawcy | OEM/ODM |
| dostosować | Wsparcie |
| obszar wyświetlania | 154,08 (w) × 85,92 (h) mm |
| nazwisko | monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Rozdzielczość wyświetlacza | 160*160 Pexels |
| Rodzaj LCD | FSTN, transflecitve/dodatnia, 1/160duty, 1/10bias |
| Wyświetlacz | OLED |
| obszar wyświetlania | 60,00 × 60,00 mm |
| typ podświetlenia | doprowadził |
|---|---|
| Łączność | VGA |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rodzaj paneli | TN |
| Czas odpowiedzi | 3 ms |
| Numer pin | 24 szpilki |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Możliwość dostosowania |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Ogólne wymiary | 55.26x84.69x3.35 mm |
| Typy interfejsów | MIPI (konfigurowalny) |
| nazwa | Okrągły wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Dotknij IC | ST1624I |
| Typ panelu | IPS |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Obszar aktywny | 32.4 (W)* 32,4 (h) mm |