| Podświetlenie | PROWADZONY |
|---|---|
| Wymiary | Dostosowane |
| rozmiar modułu | Dostosowane |
| Typ panelu | Wyświetlacz LCD VA |
| technologia | LCD |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| Nazwa | Moduł wyświetlania LCD Seven Segment LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V-5 V |
| Składowanie | -10 ℃ do 60 ℃ |
| Złącze | Szpilka |
| Typ podświetlenia | Niebieskie diody LED |
| kolor podświetlenia | Możliwość dostosowania |
|---|---|
| Wymiary | 37 mm (dł.) * 17 mm (szer.) * 1,1 mm gr |
| Napięcie zasilania | 3,0 V. |
| Typ wyświetlacza | Segmentowy wyświetlacz LCD |
| Łączyć | Szpilka |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| Polaryzator | Transmisyjny |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 1000000 komputerów rocznie |
| Obowiązek | 1/8 |
| Woltaż | 5.0 V. |
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |
| Aplikacja | Sprzęt przemysłowy |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Sposób połączenia | Pasek zebry |
| Podświetlenie | Tak |
| Wyświetl kierunek | 6 / 12 / |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Tryb polaryzatora | Transmisyjny |
| Technologia | LCD |
| Kontakt | PIN, Zebra lub FPC |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Połączenie FPC | 24PIN, typ ZIF |
| Rezolucja | Dostosowane |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VN |
| Wymiary | Dostosowane |
| nazwisko | 14 segment LCD wyświetlacz |
|---|---|
| Układ scalony sterownika | HT1621 |
| Kąt widzenia | 120 stopni |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
| Typ interfejsu | Równoległy |