| Temperatura pracy | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Luminance | 300 (min),450 (typ.) |
| Obszar aktywny | 40*75 |
| Typ | Va |
| częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| PROWADZONY | Biały |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| rozmiar ekranu | Dostosowane |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjne/transmisyjne/odblaskowe |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VA |
| Napięcie jazdy | 2,4 ~ 5,5 V |
|---|---|
| Metoda jazdy | 1/4 obowiązku 1/3 stronniczości |
| Podświetlenie | Opcjonalnie (podświetlenie LED) |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Opcje dostosowywania | Możliwość dostosowania |
| Układ scalony sterownika | HT1623 |
|---|---|
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Temperatura pracy | -30 ~ 80 ℃ |
| Tylny polaryzator | Transmisyjny |
| Zużycie energii | 25 watów |
| Sposób połączenia | Szpilka |
|---|---|
| Podświetlenie | Biały |
| Kolor wyświetlania | Dostosowywanie |
| Temperatura robocza | -20 ° C do 70 ° C. |
| Rozmiar wyświetlania | Dostosowywanie |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Zgodność | Windows, Mac, Linux |
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rozmiar Va | Dostosowane |
| Liczba pinów | 50 PIN-ów |
| nazwa | Wyświetlacz LCD VA |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | WA, negatywny |
| Tło | Kolor czarny |
| Typ wyświetlacza | VA LCD |
| Temperatura operacyjna. | -10 ~+60 ℃ |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD TN |
|---|---|
| technologia | LCD |
| Rozmiar Va | Dostosowane |
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Łączność | Pin, zebra lub FPC |
| Temperatura przechowywania | -10-+60℃ |
|---|---|
| Model układu scalonego sterownika | HT1621 |
| nazwa | 2 -cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | -30 ~ 85 ℃ |
| PROWADZONY | Wtyczka 3PCS w diody LED |
| Złącza | PIN, 40 liczb |
|---|---|
| Polaryzator LCD | Transmisyjny |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Woltaż | 4,5 V |
| Wymiar konturowy | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |