| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Parlaklık | 300 (dak), 450 (Tip.) |
| Aktif alan | 40*75 |
| Tip | Va |
| yenileme hızı | 60 Hz |
| NEDEN OLMUŞ | Beyaz |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| ekran boyutu | Özelleştirilmiş |
| Polarizör tipi | Yansıtıcı/Geçici/Yansıtıcı |
| LCD tipi | VA LCD Ekran |
| Sürüş Gerilimi | 2.4~5.5V |
|---|---|
| Sürüş yöntemi | 1/4 görev 1/3 önyargı |
| Arka ışık | İsteğe bağlı (LED arka ışık) |
| Görüş Açısı | saat 12 |
| Özelleştirme Seçenekleri | Özelleştirilebilir |
| Sürücü IC'si | HT1623 |
|---|---|
| en boy oranı | 16:9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ~ 80 ℃ |
| Geri Polarizatör | İletken |
| Güç tüketimi | 25 watt |
| Bağlantı yolu | Pin |
|---|---|
| Arka ışık | Beyaz |
| EKRAN RENK | Özelleştirilebilir |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| Ekran boyutu | Özelleştirilebilir |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Uyumluluk | Windows, Mac, Linux |
| en boy oranı | 16:9 |
| Va Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Pim numarası | 50 PIN |
| isim | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Ekran modu | VA, negatif |
| Arka plan | Siyah renk |
| Ekran Tipi | VA LCD |
| Çalışma sıcaklığı. | -10 ~+60 ℃ |
| Ekran Tipi | TN LCD Ekran |
|---|---|
| teknoloji | LCD |
| Va Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Görüş Açısı | Saat 12:00 |
| Bağlantı | Pin, Zebra veya FPC |
| Depolama Sıcaklığı | -10-+60°C |
|---|---|
| Sürücü IC Modeli | HT1621 |
| isim | 2 haneli LCD ekran |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ~ 85 ℃ |
| Neden olmuş | 3pcs LED'i takın |
| Konektörler | Pin, 40 sayı |
|---|---|
| LCD Polarizörü | İletken |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Gerilim | 4,5 volt |
| Anahat boyutu | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |