| Görüş açısı | tüm saat |
|---|---|
| Blu tipi | E-liderliğindeki |
| LCD Tipi | 10,1 inç TFT |
| Mantık Güç Tüketimi | kesin tarih |
| Arabirim | LVDS |
| Renkli gam | RGB |
|---|---|
| Boyut | 1,22 inç |
| LCD Tipi | TFT |
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Gerilim | 5V |
| Üretim kapasitesi | 100000 PC/Aylık |
| Arayüz türü | Cob+pimi |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Arayüz türü | SPI/I2C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Karar | 128x64 piksel |
| Uyumluluk | Arduino, Raspberry Pi, vb. |
| Polarizör Tipi | transflektif |
| Arka plan rengi | Beyaz |
|---|---|
| Konektörler | Pin |
| Bağlayıcı | Pim, 17 sayı |
| VOP | 5V |
| Sürüş Methoru | Negatif |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Polarizör tipi | İletken |
| LCD tipi | Bölümlere ayrılmış ekran |
| Teknoloji | LCD |
| Tahrik yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
|---|---|
| Tip | VA Ekranı |
| Pim numarası | 49PINS |
| Görüş Açısı Yönü | saat 6 |
| Sürüş Durumu | 5.0 V |
| Anahat boyutunu görüntüle | 83 (Y) * 76 (G) * 1,1 mm (T) |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -10~60°C |
| Sürüş yöntemi | 1/4 görev 1/3 önyargı |
| Boyutlar | Özelleştirilebilir |
| bölüm | 7 segment ekran |
| isim | Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Tip | Va |
| üretim kapasitesi | 1000000 adet/yıl |
| Görüntüleme yönü | Tam görüntüleme açısı, tam görünüm |
| Sürüş Methoru | Negatif |
| isim | Segmentli LCD ekran |
|---|---|
| Görüş Açısı | 178 derece |
| Karakter | beyaz |
| Ekran Tipi | VA LCD |
| Anahat boyutu | 58,01*61,38*2,45,41,7*56,16*3,35 mm |