| Görüntüleme açısı | saat 12 |
|---|---|
| Arka ışık | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ila 50 Santigrat Derece |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Sürücü ic | HT1621 |
| Tahrik yöntemi | 1/4 Görev, 1/3 Önyargı |
|---|---|
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Görüş açısı | saat 12 |
| Anahat Boyutu | 48,0(G)* 65,0(Y)* 2,8(D) mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
|---|---|
| Bağlamak | Pin, zebra veya fpc |
| Va Boyutu | 78*59/56mm*1,1T veya Özel |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| teknoloji | LCD |
| Güç kaynağı voltajı | 3-5V |
|---|---|
| Polarizör tipi | transfektif |
| Panel boyutu | Özelleştirilmiş |
| Panel tipi | TN-LCD LCD Modülü |
| Görsel Boyut | 35.8x36.75mm/özelleştirilmiş |
| isim | Monokrom LCD ekran modülü |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| depolama sıcaklığı | -30-80'C |
| Nokta Boyutu | 0.55mm (L)*0.4mm (W) |
| görüş alanı | 76 (w)*26 (h) mm |
| Gerilim | 3.0V |
|---|---|
| nokta vuruşlu | 128*64 nokta |
| Görüş Açısı | 160 derece |
| FPC numarası | 21PIN |
| Sürücü IC'si | ST7567A |
| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| LCD tipi | FSTN ((Siyah-beyaz), Pozitif |
| Ekran boyutu | 128x64 piksel |
| VDD | 3.0V |
| Parlaklık | > 100 CD/M2 |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -30- 80 Degreee |
| Melek görünümü | Saat 6 |
| Nokta | 160*128 |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
|---|---|
| görüş alanı | 114.0 (w) ´ 64.0 (h) |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Denetleyici | T6963C veya Equ. |
| Arayüz türü | HDMI, VGA |
| Çalışma gerilimi | 3.3V |
|---|---|
| TFT Aktif Alanı | 95,04(G)*53,856(Y)mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Parlaklık | 300cd/m2 |
| Modül boyutu | 105.5 (w)*67.2 (h)*4.95 (t) mm |