| Panel Tipi | TFT LCD |
|---|---|
| Piksel Aralığı | 0,2025mm |
| LCD Tipi | TFT |
| parlaklık | 450 cd/m2 |
| LCD Tipi | Normalde Siyah |
| Arka Işık Türü | Nükleer Santral |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 51 pin |
| Arayüz | RGB |
| Boyut | 4 inç |
| Dokunmatik ekran | RTP |
| Teknoloji | LCD |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 46,2X64,98X1,61 mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| OEM / DOM | Evet |
| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
| Saklama sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
|---|---|
| Ekran modu | Gelenek |
| Görüntüleme açısı | Özelleştirilebilir |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
| Gerilim | 5V |
|---|---|
| arka ışık rengi | Özelleştirilebilir |
| Çalışma sıcaklığı | 0 ° C ila 50 ° C |
| Segment boyutu | Özelleştirilebilir |
| Arayüz türü | Pin, 46NUMBER |
| Adı | Özel LCD panelli |
|---|---|
| LCD Tipi | Tn Pozitif |
| Bağlantı | FPC, 50 numara |
| Depolama sıcaklığı | -10~+60℃ |
| Sürücü gerilimi | 3.0V |
| Özelleştirme Seçenekleri | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Ekran modu | Gelenek |
| Sıcaklığı Çalıştır | -20 ~+70 ℃ |
| Bağlayıcı | PIN, 30 rakam |
| LCD tipi | STN Negatif, Aktarıcı |
| isim | Segmentli LCD ekran |
|---|---|
| Denetleyici | ST7567 |
| LCD görüntüleme alanı | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| Modül Boyutu | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Tahrik voltajı | 3.7V |
| İsim | segment LCD modülü |
|---|---|
| Görev | 1/4 |
| Depolama Sıcaklığı | -10 ° C ila 60 ° C |
| Polarizör | İletken |
| Arka ışık | Beyaz |
| Görüntüleme alanı | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Görev | 1/4 |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Polarizör tipi | İletken |
| Ekran tipi | bölüm |