| Display Mode | 128x64 Graphic LCD Display |
|---|---|
| Dots / Resolution | 128 × 64 Dots |
| Viewing Direction | 6 O'clock |
| Driver Method | 1/65D 1/9B, VIcd = 9.8V, Vdd = 3.0V |
| Storage Temperature | -20°C To 70°C |
| Panel Type | TFT LCD |
|---|---|
| Pixel Pitch | 0.2025 Mm |
| Lcd Type | TFT |
| Luminance | 450 Cd/m2 |
| LCD Type | Normally Black |
| Operating Voltage | 3.3V |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Outline Size | 50.0×69.2mm |
| Touchscreen | Optional Capacitive Touch |
| Display Type | TFT LCD |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Fpc Connect | 51 Pins |
| Interface | RGB |
| Size | 4 Inch |
| Touchscreen | RTP |
| Technology | LCD |
|---|---|
| Outline Size | 46.2 X 64.98 X 1.61 Mm |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Touch Screen | Yes |
| Display Mode | TFT/Transmissive |
| Transmissive Mode | Normally Black |
|---|---|
| Touch Screen | Capacitive Touch Screen |
| Size | 3.5 Inches |
| Aa Size | 48.96×73.44mm |
| Interface | 3SPI+RGB16 Bit |
| Storage Temperature | -10°C To 60°C |
|---|---|
| Display Mode | Custom |
| Viewing Angle | Customizable |
| Number Of Segments | CUSTOM |
| Operate Temperature | 0~+50℃ |
| Voltage | 5V |
|---|---|
| Backlight Color | Customizable |
| Operating Temperature | 0°C To 50°C |
| Segment Size | Customizable |
| Interface Type | PIN, 46numbers |
| Name | Custom LCD Panel |
|---|---|
| Lcd Type | TN Positive |
| Connector | FPC, 50 Numbers |
| Storage Temperature | -10~+60℃ |
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customization Options | Customizable |
|---|---|
| Display Mode | Custom |
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Connector | PIN, 30 Numbers |
| Lcd Type | STN Negative, Transmissive |