| Panel Type | LCD |
|---|---|
| Brightness | 400 Cd/m² |
| Technology | LCD |
| Size | Customized |
| Backlight Technology | LED |
| Operate Temperature | 0~+50℃ |
|---|---|
| Display Type | Custom Segment LCD Display |
| Connection Way | PIN, 13 Numbers |
| Working Voltage | 3.3V |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
| Working Voltage | 5.0V |
|---|---|
| Lcd Type | HTN Transmissive |
| Viewing Angle | Wide |
| Backlight Color | Customizable |
| Customization Options | Customizable |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
|---|---|
| Backlight | White |
| Operating Temperature | 0 To 50 Degrees Celsius |
| Backlight Type | LED |
| Driver IC | HT1621 |
| Viewing Direction | 6 O'clock Or 12 O ' Clock |
|---|---|
| Connect | Pin, Zebra Or FPC |
| Va Size | 78*59/56mm*1.1T Or Custom |
| Backlight Type | LED |
| Technology | LCD |
| Overall Dimensions | 133.0 X 44.0 X 2.80 Mm |
|---|---|
| Pin Number | 72 Pins |
| Operating Temp | -20°C To +70°C |
| Driving Condition | 1/8 Duty, 1/5 Bias |
| Optics | All Viewing Angles |
| Drive Method | 1/4Duty, 1/3 Bias |
|---|---|
| Brightness | 250 Cd/m2 |
| Viewing Angle | 12 O'clock |
| Outline Size | 48.0(W)* 65.0(H)* 2.8(T) Mm |
| Backlight Type | LED |
| Panel Type | LCD |
|---|---|
| Brightness | Customizable |
| Connection | Soldering (can Be Customized ) |
| Driver Method | 1/8 Duty Cycle, 1/4 Bias |
| Dimensions | 98.0 X 38.0 X 2.80 Mm |
| Power Supply Voltage | 3-5V |
|---|---|
| Polarizer Type | Transflective |
| Panel Size | Customized |
| Panel Type | TN-LCD LCD Module |
| Visual Size | 35.8X36.75mm/Customized |
| Name | Monochrome LCD Display Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 6 O'clock |
| Strorage Temp | -30-80'C |
| Dot Size | 0.55mm(L)*0.4mm(W) |
| Viewing Area | 76(W)*26(H) Mm |