| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 έως 50 βαθμοί Κελσίου |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Οδηγός IC | HT1621 |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 Καθήκον, 1/3 Μεροληψία |
|---|---|
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Μέγεθος περιγράμματος | 48,0(Π)* 65,0(Υ)* 2,8(Τ) χλστ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
|---|---|
| Συνδέω | Pin, zebra ή fpc |
| Μέγεθος Va | 78*59/56mm*1.1T ή Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τάση τροφοδοσίας | 3-5v |
|---|---|
| Τύπος πολωτήρα | μεταβλητικός |
| Μέγεθος πάνελ | προσαρμοσμένος |
| Τύπος πάνελ | Μονάδα LCD TN-LCD |
| Οπτικό μέγεθος | 35.8x36.75mm/προσαρμοσμένο |
| όνομα | μονόχρωμα μοντέλο οθόνης LCD |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| θερμοκρασία αποθήκευσης | -30-80'C |
| Μέγεθος σημείων | 0.55mm(L) *0.4mm(W) |
| Χώρος προβολής | 76 ((W) * 26 ((H) mm |
| Δυναμικό | 3,0V |
|---|---|
| Πίνακας DOT | 128*64 σημεία |
| Γωνία θέασης | 160 μοίρες |
| Αριθμός Fpc | 21 PIN |
| IC προγράμματος οδήγησης | ST7567A |
| όνομα | Γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Τύπος LCD | FSTN ((Μαύρο-λευκό), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 pixel |
| Vdd | 3,0V |
| Λάμψη | > 100 cd/m2 |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30- 80 βαθμοί |
| Δείτε Άγγελος | 6 η ώρα |
| Σημείο | 160*128 |
| Λάμψη | 250 Cd/m2 |
|---|---|
| Χώρος προβολής | 114.0(W) ́ 64.0(H) |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Ελεγκτής | T6963C ή EQU. |
| τύπος διεπαφής | HDMI, VGA |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή TFT | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Φωτισμός | 300cd/m2 |
| Μέγεθος μονάδας | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) * 4.95 ((T) mm |