| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20ºC-+70ºC |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | FSTN θετική, μεταδοτική |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Πακέτο μεταφορών | Χαρτοκιβώτιο |
| Τάση λειτουργίας | 3.3V |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| όνομα | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
|---|---|
| Τάση κίνησης | 3.3V |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/6 Υπηρεσία, 1/3 Προορισμός |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμη |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |
| όνομα | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
|---|---|
| Ανάλυση | 128*128 |
| Τύπος οθόνης | FSTN, θετική, διαφραστική |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Δυναμικό | 3.0V |
|---|---|
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Τύπος LCD | HTN θετικό, μεταδοτικό |
| Τύπος πίνακα | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Λάμψη | 400 cd/m2 |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
|---|---|
| Τύπος εμφάνισης | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
| Δρόμος σύνδεσης | PIN, 13 αριθμοί |
| Τάση εργασίας | 3.3V |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| Τάση εργασίας | 5.0V |
|---|---|
| Τύπος LCD | HTN μεταδοτικός |
| Γωνιά προβολής | Γερά |
| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμος |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμος |