| Temperatura przechowywania | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | FSTN Pozytywne, transmisyjne |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Pakiet transportowy | Karton/paleta |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| nazwisko | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
|---|---|
| Napięcie napędu | 3,3 V |
| Metoda napędu | 1/6 obowiązku, 1/3 stronniczości |
| Typ wyświetlacza | Człon |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |
| nazwisko | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
|---|---|
| Rozstrzygnięcie | 128*128 |
| Typ wyświetlania | FSTN, pozytywny, przemyślany |
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Woltaż | 3,0 V. |
|---|---|
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Typ LCD | HTN dodatni, transmisyjny |
| Typ panelu | LCD |
|---|---|
| Jasność | 400 cd/m² |
| Technologia | LCD |
| Rozmiar | Dostosowane |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
| Sposób połączenia | PIN, 13 liczb |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
|---|---|
| Typ LCD | HTN transmisyjny |
| Kąt oglądania | Szeroki |
| kolor podświetlenia | Dostosowywanie |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywanie |