| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD HTN |
|---|---|
| obszar wyświetlania | 95mm (dł.) * 50mm (szer.) |
| Zakres temperatur przechowywania | -30°C do 80°C |
| Tryb wyświetlania | HTN ujemny |
| Interfejs | Szpilka |
| Rozmiar konturu | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar konturu | Dostosowane |
| Łączność | Pin, zebra lub FPC |
| Łączyć | PIN, Zebra lub FPC |
|---|---|
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Ekran dotykowy | dostosowane |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Typ produktu | Wyświetlacz LCD VA |
|---|---|
| Głębokość koloru | 16,7 miliona kolorów (24-bity) |
| Łączyć | Szpilka, zebra |
| Obróbka powierzchni | Powłoka przeciwodblaskowa |
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| nazwa | Monochromatyczny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Liczba znaków | 16 znaków x 2 linie |
| Kontroler | SED1520 lub równoważny. |
| Pitch kropki | 0,6 mm (l)*0,49 mm (w) |
| rozmiar modułu | 84,0 (w) ´ 44,0 (h) ´ 9,3 Max (t) |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| Interfejs LCM | RGB 8 -bitowy interfejs |
|---|---|
| Typ LCD | Normalnie czarny |
| Dotknij IC | ST1624I |
| Liczba pikseli | 400 × 400 pikseli |
| Towar | 1,6-calowy okrągły wyświetlacz TFT LCD |
| Rozmiar ekranu | 1,44 cala |
|---|---|
| Kąt widzenia | Godzina 12.00 |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Luminance | 250 cd/m2 |
| Tryb wyświetlania | Graficzny wyświetlacz lcd 128x64 |
|---|---|
| Kropki / Rozdzielczość | 128 × 64 kropki |
| Kierunek oglądania | 6 |
| Metoda sterownika | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8 V, Vdd = 3,0 V |
| Temperatura przechowywania | -20 ° C do 70 ° C. |