| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD HTN |
|---|---|
| Χώρος προβολής | 95 mm ( L ) * 50 mm ( Δ ) |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικό HTN |
| Διασύνδεση | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Μέγεθος περιγράμματος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος περιγράμματος | Προσαρμοσμένο |
| Συνδεσιμότητα | Pin , Zebra ή FPC |
| Συνδέω | Pin, zebra ή fpc |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Οθόνη αφής | προσαρμοσμένη |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 |
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα (24-bit) |
| Συνδέω | Καρφίτσα, Ζέβρα |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Αντιφωτιστική επικάλυψη |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| όνομα | Μονόχρωμη οθόνη LCD |
|---|---|
| Αριθμός χαρακτήρων | 16 χαρακτήρες X 2 γραμμές |
| Ελεγκτής | SED1520 ή ισοδύναμο. |
| Κουκκίδα | 0.6mm(L) *0.49mm(W) |
| μέγεθος μονάδας | 84.0(W) ́ 44,0(H) ́ 9,3 μέγιστο (T) |
| Name | RGB LED Backlight LCD Display |
|---|---|
| Driver Ic | SMT_HT1621 |
| Driving Condition | 5.0 V |
| Polarizer Mode | Transmissive |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| Διασύνδεση LCM | Διεπαφή RGB 8 bit |
|---|---|
| Τύπος LCD | Κανονικά μαύρο |
| Αγγίξτε το IC | ST1624I |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 400 × 400 εικονοστοιχεία |
| Εμπόρευμα | 1,6 ίντσα γύρω από την επίδειξη Tft LCD |
| Μέγεθος οθόνης | 1,44 ίντσες |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Φωτεινότητα | 250 Cd/m2 |
| Λειτουργία εμφάνισης | 128x64 γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Κουκκίδες / Ανάλυση | 128 × 64 τελείες |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Μέθοδος οδηγού | 1/65D 1/9B, VIcd = 9,8V, Vdd = 3,0V |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |