| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 300 (λεπτο),450 (τύπος) |
| Ενεργή περιοχή | 40*75 |
| Τύπος | ΒΑ |
| ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| LED | Λευκό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Τάση οδήγησης | 2,4~5,5V |
|---|---|
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Οπίσθιος φωτισμός | Προαιρετικό (οπίσθιος φωτισμός LED) |
| Γωνία θέασης | 12 η ώρα |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμο |
| IC προγράμματος οδήγησης | ΗΤ1623 |
|---|---|
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 80 ℃ |
| Πίσω πολωτής | Μεταβιβαστικός |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watts |
| Δρόμος σύνδεσης | Καρφίτσα |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Εμφάνιση χρώματος | Προσαρμόσιμος |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 70 ° C |
| Μέγεθος εμφάνισης | Προσαρμόσιμος |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Αρμονία | Windows, Mac, Linux |
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Μέγεθος Va | Προσαρμοσμένο |
| Αριθμός καρφιτσών | 50 ακίδες |
| όνομα | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | VA, αρνητικό |
| Προηγούμενο | Μαύρο χρώμα |
| Τύπος οθόνης | VA LCD |
| Λειτουργική θερμοκρασία. | -10~+60℃ |
| Τύπος οθόνης | Επίδειξη της TN LCD |
|---|---|
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος Va | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Συνδεσιμότητα | Pin , Zebra ή FPC |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10-+60℃ |
|---|---|
| Οδηγός Ic | HT1621 |
| όνομα | Οθόνη LCD 2 ψηφίων |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 85 ℃ |
| Led | 3pcs Plug σε Led |
| Συνδέσεις | PIN, 40 αριθμοί |
|---|---|
| Πολωτής LCD | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Δυναμικό | 4,5 V |
| Διάσταση περιγράμματος | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |