| Οπτική γωνία | Όλες οι η ώρα |
|---|---|
| Τύπος Μπλε | Ε-ΟΔΗΓΗΜΕΝΟΣ |
| Τύπος οθόνης LCD | 10,1 ίντσα TFT |
| Κατανάλωση ισχύος λογικής | ΔΕΠ |
| Διασύνδεση | LVDS |
| Χρωματική γκάμα | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.22 ίντσες |
| Τύπος LCD | TFT |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Δυναμικό | 5V |
| Παραγωγική ικανότητα | 100000 pc/μήνες |
| Τύπος διασύνδεσης | Καρφίτσα+ |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| τύπος διεπαφής | SPI/I2C |
|---|---|
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20 έως 70 βαθμοί Κελσίου |
| Ανάλυση | 128x64 εικονοκύτταρα |
| Συμβατότητα | Αρδινούνο, Ράσμπερυ Πι, κλπ. |
| Τύπος πολωτήρα | Μετακλαστική |
| Χρώμα του φόντου | Λευκό |
|---|---|
| Συνδετήρες | Καρφίτσα |
| Σύνδεσμος | Pin, 17 αριθμοί |
| Vop | 5V |
| Μέθοδος οδήγησης | Αρνητικός |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
|---|---|
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος LCD | Διαχωρισμένη οθόνη |
| Τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Τύπος | Οθόνη VA |
| Αριθμός καρφίτσες | 49 ΑΚΙΝΗΤΕΣ |
| Κατεύθυνση γωνίας προβολής | 6 η ωρα |
| Συνθήκη οδήγησης | 5.0 V |
| Εμφάνιση μεγέθους περιγράμματος | 83 ( Υ ) * 76 ( Π ) * 1,1 χιλ. ( Τ ) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10~60℃ |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/4 Duty 1/3 Bias |
| Διαστάσεις | Προσαρμόσιμο |
| Τμήμα | Δείκτης 7 τμημάτων |
| όνομα | Επίδειξη χρώματος LCD |
|---|---|
| Τύπος | ΒΑ |
| παραγωγική ικανότητα | 1000000 τεμάχια/έτος |
| Κατεύθυνση προβολής | Πλήρης γωνία θέασης, πλήρης θέαση |
| Μέθοδος οδήγησης | Αρνητικός |
| όνομα | Κατακερματισμένη οθόνη LCD |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 178 μοίρες |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ | λευκό |
| Τύπος οθόνης | VA LCD |
| Διάσταση περιγράμματος | 58.01*61.38*2.45,41.7*56.16*3.35 mm |