| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Ψήφισμα | 320 X 240 εικονοκύτταρα |
| Μέγεθος | 3.5 ίντσες |
| Ελαφριά πηγή | Λευκό LED*6 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό λευκό |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Ενεργός χώρος | 48.96 (Χ) * 73,44 χιλ. (Β) |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| όνομα | Ενότητα επίδειξης LCD |
|---|---|
| Τροφοδοσία ρεύματος | 3.0V |
| Τύπος οθόνης | FSTN, θετικό, διαφωτιστικό |
| Κατεύθυνση θέασης | 6.00 η ώρα |
| Μέθοδος οδήγησης LCD | 1/65 Δουλειά, 1/9 Προστασία, 9.2V |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργή περιοχή | 13.82 (h)*23.04 (v) mm |
| Διαστάσεις | 16.12 (h)*29.76 (v)*1.52 (d) mm |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 1,06 ίντσες |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 250 cd/m2 (νίτσες) |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Σύνδεση | Συμπλέκτης (προσαρμόσιμος) |
| Μέγεθος οθόνης | 2.2 ίντσες |
| Γωνία θέασης | 12:00 |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Ονομασία | 3.5 ιντσών TFT LCD οθόνη |
|---|---|
| Ψήφισμα | 320*480 |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Διασύνδεση | RGB & MCU |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Συνδεσιμότης | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Ψήφισμα | 320*240 pixel |
| Φωτεινότητα | 1000 CD/M2 |
|---|---|
| Σύνδεση | ΔΕΠ |
| Ενεργή περιοχή | 137.47 ((W) x 77.23 ((H) (mm) |
| ψήφισμα | 1024x600 εικονοστοιχεία |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Δραστηριακή τάση | 3.3V |
|---|---|
| Ενεργή περιοχή TFT | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Φωτισμός | 300cd/m2 |
| Μέγεθος μονάδας | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) * 4.95 ((T) mm |