| Συνολικές Διαστάσεις | 235 × 143 × 6,53 χλστ |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
| Συνδέω | Συμπλέκτης |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Ψήφισμα | 800*800 |
| Μέγεθος AA | Φ87,6mm |
| Γωνία θέασης | Όλες |
| Τύπος πίνακα | IPS |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 420 cd/m2 ((νίτσες) |
|---|---|
| Διαστάσεις | 57.14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Μέγεθος οθόνης | 3,97 ίντσες |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Οπίσθιος φωτισμός | 4 LEDs |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 CD/M2 (προσαρμόσιμο) |
| Διασύνδεση | Διάταξη SPI 4 |
| Τύπος πίνακα | TFT |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
|---|---|
| Αριθμός PIN | καρφίτσα 18 |
| Ενεργή περιοχή | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος περιγράμματος | 54,0(Π)x77,4(Υ)x2,4(Τ)(mm) |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 400 cd/m² (τυπικό) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διασύνδεση | 4-συρματόπλεγμα |
| Κατεύθυνση προβολής | 80° προς όλες τις κατευθύνσεις |
| Μέγεθος οθόνης | 1,14 ιντσών |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 300 cd/m2 (προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Αριθμός PIN | 40PIN |
| Σύνδεση | Τύπος συνδετήρων FPC |
| Τύποι διασύνδεσης | RGB |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Προβολή γωνιών | Ολοι |
|---|---|
| Διεπαφή TFT | MPU 8/16 bit |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Μέγεθος πίνακα | 2.2 ίντσες (διαγώνια) |
| Πρόγραμμα οδήγησης Ic | Βιομηχανικό ILI2511 |
| Αριθμός PIN | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Συνολικές Διαστάσεις | 55.26x84.69x3.35 mm |
| Τύποι διασύνδεσης | MIPI (προσαρμόσιμο) |
| όνομα | Γραφική επίδειξη LCD |
|---|---|
| Τύπος LCD | FSTN ((Μαύρο-λευκό), θετικό |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 pixel |
| Vdd | 3,0V |
| Λάμψη | > 100 cd/m2 |