| Ogólne wymiary | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Interfejs | RGB |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Łączyć | Wtykanie |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Rezolucja | 800*800 |
| Rozmiar AA | Φ87,6 mm |
| Kąt widzenia | Całą godzinę |
| Typ panelu | IPS |
| Luminancja powierzchni | 420 cd/m2 (nity) |
|---|---|
| Wymiary | 570,14 x 96,85 x 1,95 mm |
| Rozmiar ekranu | 3,97 cala |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Podświetlenie | 4 diody LED |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 300 CD/M2 (dostosowywany) |
| Interfejs | Linie SPI 4 |
| Typ panelu | Tft |
| Kierunek oglądania | 12:00 |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 18 pinów |
| Obszar aktywny | 48,60(szer.) x 64,80(wys.) (mm) |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Rozmiar konturu | 54,0 (szer.) x 77,4 (wys.) x 2,4 (gł.) (mm) |
| Luminancja powierzchni | 400 cd/m² (typowo) |
|---|---|
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Interfejs | 4-przewodowy SPI |
| Kierunek oglądania | 80° we wszystkich kierunkach |
| Rozmiar ekranu | 1,14 cala |
| Luminancja powierzchni | 300 cd/m2 (możliwość dostosowania) |
|---|---|
| Numer pin | 40PIN |
| Połączenie | Typ złącza FPC |
| Typy interfejsów | RGB |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Kąty widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Interfejs TFT | MPU 8/16 bitów |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Rozmiar panelu | 2,2 cala (przekątna) |
| Kierowca Ic | Przemysłowe ILI2511 |
| Numer pin | 24 szpilki |
|---|---|
| Ekran dotykowy | Możliwość dostosowania |
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Ogólne wymiary | 55.26x84.69x3.35 mm |
| Typy interfejsów | MIPI (konfigurowalny) |
| nazwa | Graficzny wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ LCD | FSTN (czarno-biały), pozytywny |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 pikseli |
| VDD | 3,0 V. |
| Jasność | > 100 CD/m2 |