| Typ interfejsu | SPI/I2C |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -20 do 70 stopni Celsjusza |
| Rozstrzygnięcie | 128x64 piksele |
| Zgodność | Arduino, Raspberry Pi itp. |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjny |
| Zabarwienie | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ~ 70 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar | 5 cali |
| Obszar aktywny | 62,10 (wys.) x 110,40 (pion.) |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Rozmiar wyświetlacza | 2,88 cala |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Wymiary | 46,2 x 64,98 x 1,61 mm |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Kąt widzenia | IPS |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| Temperatura pracy | -20~+70℃ |
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Czas odpowiedzi | 5 pani |
| Zabarwienie | 65 tys |
|---|---|
| Oglądanie | 6:00 |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Widoczny rozmiar obszaru | 43,2 mm × 57,6 mm |
| Rozmiar zarysu | 50 mm * 69,20 mm * 2,30 mm |
| Źródło światła | Biała dioda LED*6 |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Rozmiar ekranu | 2.2 cali |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Łączność | Podłączanie (konfigurowalne) |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Obszar aktywny | 48,96 × 73,44 mm |
| Interfejs | Opcjonalnie RGB/MCU |
| Luminance | 300 CD/M2 |
| Typ LCD | Tft |
| Obszar aktywny | 43,2(wys.) *57,6(pion.) (2,8 cala) |
|---|---|
| Luminancja powierzchni | 1000 cd/m2 (nitów) |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Łączyć | Podłączanie |
| Liczba pinów | 50 pinów |
| Rozmiar wyświetlacza | 4 cale |
|---|---|
| Interfejs | RGB+SPI |
| Numer pin | 40 Pinów |
| Połączenie | ZIF |
| Ekran dotykowy | Bez dotyku (opcjonalnie z CTP) |
| Układ scalony sterownika | ST7701S |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Normalnie czarny |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Rozmiar | 3,0 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |