| Arayüz türü | SPI/I2C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Karar | 128x64 piksel |
| Uyumluluk | Arduino, Raspberry Pi, vb. |
| Polarizör Tipi | transflektif |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ 70 |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Boyut | 5 inç |
| Aktif alan | 62,10(Y)x110,40(D) |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekran boyutu | 2,88 inç |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Boyutlar | 46,2X64,98X1,61 mm |
| Parlaklık | 450 cd/m² |
| Görme açısı | IPS |
|---|---|
| Ekran boyutu | 1,54 inç |
| Çalışma sıcaklığı | -20~+70℃ |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Tepki Süresi | 5 Bayan |
| Renk | 65 bin |
|---|---|
| Görüntüleme | 6:00 |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Görünür alan boyutu | 43.2mm × 57.6mm |
| Anahat boyutu | 50 mm * 69.20 mm * 2.30 mm |
| Işık kaynağı | Beyaz LED*6 |
|---|---|
| Arayüz | SPI |
| Ekran Boyutu | 2,2 inç |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| Bağlantı | Takma (özelleştirilebilir) |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
|---|---|
| Aktif alan | 48,96×73,44 mm |
| Arayüz | RGB/MCU isteğe bağlı |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| LCD tipi | TFT |
| Aktif alan | 43,2(Y) *57,6(D) (2,8 inç) |
|---|---|
| Yüzey Parlaklığı | 1000 cd/m2(nit) |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Bağlamak | Bağlanıyorum. |
| Pim numarası | 50 pin. |
| Ekran Boyutu | 4 inç |
|---|---|
| Arayüz | RGB+SPI |
| Pin numarası | 40 Pin |
| Bağlantı | ZIF |
| OEM / DOM | Temassız, (CTP Opsiyonel) |
| Sürücü IC'si | ST7701S |
|---|---|
| Ekran Tipi | Normalde Siyah |
| Görüş açısı | Tüm |
| Boyut | 3.0 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |